Tole prijetno družino, bi morala fotografirati že ob rojstvu dojenčka. Vendar je korona-kriza odigrala svoj delež, da fotografiranje ni uspelo takrat. Preložili smo ga na nekaj mesecev kasneje. In moram reči, da sem res prav zadovoljna z rezultatom. Izbor mesta fotografiranja so prepustili meni in izpeljali smo fotošuting v enem meni najljubših kotičkov tu v Istri blizu Savudrije in izbrali smo izjemen trenutek za tovrstno fotografiranje, saj so barve in lesket prav komplementarni z trenutkom.